DizilerDizi FragmanlarıYerli Diziler

Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Fragmanı

Fox TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başaran ve büyük bir izleyici kitlesi elde eden Sen Çal Kapımı, merakı yine dorukta bıraktı.

Yaz aylarına çok başarılı bir giriş yapan ve izlenme rekorları kırarak reytinglerde sürekli olarak en üstte kalmayı başaran Sen Çal kapımı dizisi bomba gibi geldi. Baş rollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bulunduğu dizi de en çok sevilen şeylerden biri senaryonun yanı sıra bu ikilinin uyumu oldu.

Dizi sadece TV ekranlarında değil aynı zamanda sosyal medyada da oldukça yankı uyandırmayı başardı. Bir çok izleyici kitlesi elde edilmesi bir yana hayran kitleleri de oldukça artan Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisi kariyerlerinde de oldukça büyük bir gelişme ve geri dönüş yaşadı denilebilir.

Son olarak 6. bölümü ile izleyiciyi TV’ye kitlemeyi başaran dizi Sen Çal Kapımı yine heyecanları dorukta bıraktı. 6. Bölümün oldukça heyecanlı bir şekilde bitmesinin ardından izleyiciler sabırsız bir şekilde 7. bölüm fragmanını bekledi.

Sen Çal Kapımı dizisinin fragmanı bile oldukça büyük bir kitle tarafından izlendi. Dizinin bu denli izlenmesi ve talep görmesi, yeni fragman bekleyişini de oldukça sabırsızlandıran bir durum haline getirdi.

Dizinin heyecan ile beklenen 7.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki 7.bölümde Sen Çal Kapımı dizisinde neler yaşanacak?

Serkan, Eda’ya ilk kez içini açtı, çok özel bir sırrını paylaştı onunla… Eda, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış eve döndüğünde Ayfer, Eda’nın mutlulukla parlayan gözlerini fark eder hemen. Eda gerçekten aşık mıdır yoksa? Eda, Serkan’ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyor… Ama Serkan’dan uzak durmak o kadar zor ki. Ertesi gün Serkan’ın doğum günü… Ama tabii ki Serkan Bolat doğum günü kutlamaktan nefret ediyor. Üstelik söylentiye göre doğum günlerini Selin’le geçiriyormuş. Bu sene de öyle olacak. Üstelik bir de Selin’e Serkan adına elleriyle çiçek hazırlamak zorunda kalıyor Eda, hem de notu da kendisi yazarak. Selin’in de kafası karışmaya başlıyor. Peki bu durum Serkan ve Eda’yı nasıl etkileyecek?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı