Yabancı DizilerNetflix

How to Sell Drugs Online Fast 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix projelerine hızlı bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde yayınlanan internet üzerinden yasa dışı satış dizisi bu sezon da yeni bölümleri ile Netflix üzerinde yayınlandı. Peki dizinin yeni sezonu gelecek mi? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor..

Çevrimiçi Uyuşturucu Nasıl Satılır (Hızlı), Philipp Käßbohrer ve Matthias Murmann tarafından ortaklaşa yaratılan Alman çağındaki komedi-drama web dizisidir. Altı bölümden oluşan ilk sezon 31 Mayıs 2019’da Netflix’te yayınlandı.

How To Sell Drugs Online Fast dizisinin yeni sezon haberleri gündemde dolanırken MyDizi.net editör ekibi ise habere ulaştı.

How To Sell Drugs Online Fast Yeni Sezon Ne Zaman

Dizinin yeni sezonunun çekimlerine yılın son çeyreğinde başlaması beklenirken yeni yıl ile birlikte yeni sezonunda gelebileceği konuşuluyor.

How To Sell Drugs Online Fast Dizi Konusu

Eski kız arkadaşını geri kazanmaya çalışan inek bir çocuk, internet üzerinden ecstasy satmaya başlar ve Avrupa’nın en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri hâline gelir. Moritz, kız arkadaşı bir yılı yurt dışında geçirdikten sonra kendisinden ayrılınca bir ecstasy zulasını ele geçirerek onu geri kazanmayı planlar. Lisa’nın başı anne babasıyla derde girer. Moritz, MyTems’i yeniden programlayarak çevrimiçi bir uyuşturucu mağazasına dönüştürür ve Lenny’yle arasını düzeltmeye çalışır. İşler tıkırındadır ve Buba olup bitene dâhil olmak ister, ama ürün kötü yorumlar almaktadır. Lisa, Dan’in onu önemsemediğini düşünür. Partiden sonraki gün işler sarpa sarmaya başlar ve Moritz rakibinden yardım istemek zorunda kalır. Lisa fikrini değiştirir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı