DizilerDizi FragmanlarıYerli Diziler

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Bu Soru Karşısında Fena Sıkıştı!

Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan ikili sadece TV ekranlarında değil aynı zamanda sosyal medyada da oldukça büyük ilgi görüyor.

İkilinin bu yeni proje ile bir araya gelmeleri ve dizide yakalamış oldukları büyük uyum oldukça beğenilmişti. İzleyicileri ve sosyal medya da oluşan hayranları ile neredeyse bütünleşmiş olan ikili sürekli olarak canlı yayın açarak izleyicilerine ve hayranlarına sempatik gelen tavırlarını sergilemeye devam ediyor.

Sosyal medya da canlı yayın yaparak hayranlarından gelen soruları cevaplayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisi son yayınlarında da gelen soruları cevaplamaktan kaçınmadı.

Kerem Bürsin’in oldukça fazla rahatsızlandığına dair çıkan haberlere Bürsin ”İleri ki bölümlerde sesim böyle çıkıyor ise bilin ki hastayım” şeklinde yanıtladı. Bürsin’in grip olduğu canlı yayında sesinden de oldukça fark ediliyordu.

Dizinin verilen son yeni bölümünden hemen önce canlı yayın açan ikiliye ”dizinin şu an kaçıncı bölümünü çekiyorsunuz?” sorusunu yanıtlamaması ve hemen ardından ”onu söylemeyelim yoksa şok olursunuz” demesi yayında en çok meraklandıran konulardan biri olmayı başardı.

Yayına sonradan katılan Kerem bürsin’in annesi ve ablası da Kerem Bürsin’le oldukça sohbet etti. Kerem Bürsin’in annesi ile olan konuşmalarından ise aralarının ne kadar iyi olduğu açık bir şekilde anlaşılıyordu.

İkiliye gelen sorulardan bir diğeri ise “Hande sen Serkan’a; Kerem sen Eda’ya aşık olur muydun?”sorusu oldu. Bu soruya cevap olarak Kerem Bürsin ”“Eda bence iyi, Eda’nın kendi ayaklarının üzerinde durmak istemesi, okuma arzusu bence sağlam bir karakter” şeklinde cevaplandırırken Hande Erçel bu soruya Güzel soru. Serkan Bolat birkaç huyu değişsin isterdim” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı