DizilerDizi FragmanlarıYerli Diziler

Çukur Dizisine Beklenmeyen Veda!

Show TV’nin en sevilen dizilerinden biri olan, gerek yapımı gerek oyuncuları ve gerek senaryosu ile dikkatleri tüm sezon boyunca üzerinde tutmayı başaran Çukur dizisinde beklenmeyen bir ayrılık yaşandı.

Yeni sezona yepyeni bir şekilde bomba gibi dönmeyi planlayan Çukur ekibinde bir veda yaşandı. Diziye sonradan katılmasına rağmen sonradan kilit bir isim haline gelmiş oyuncunun diziden ayrılması herkesin dikkatini çeken konu oldu. Peki diziye veda eden isim kim?

Geçtiğimiz zamanlarda da diziden ayrılacağına dair söylentiler çıkan ve başka bir dizide rol alacağına dair haberlerin ortada dolandığı Cihangir Ceyhan’ın diziye veda ettiği öğrenildi.

Ay Yapım’ın imzası bulunan Çukur dizisinde Ceyhan karakterine hayat veren ve izleyiciler tarafından da oldukça sevilen Cihangir Ceyhan hakkında yine aynı yapımın üstlendiği bir başka dizide rol alacağına dair söylentiler kuliste dolanmaya başlamıştı.

Bu dedikoduların ardından izleyiciler özellikle de sosyal medya da bu duruma ihtimal vermemiş ve yalanlama yapmışlardı. İzleyicilerin bile bu denli bir duruma inanmamasının en büyük nedeni Cihangir Ceyhan’ın dizide önemli bir hal almış olması idi.

Yeni sezonun sadece bir kaç bölümünde rol alacak olan Cihangir Ceyhan, belli bir hikayenin ardından Çukur’a veda edecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı