Yerli DizilerDizi FragmanlarıDiziler

Bay Yanlış Yeni Bölüm Fragmanı

Fox TV’de yayınlanan ve yaza bomba gibi giren Bay Yanlış yaz aylarının belki de en sevilen dizisi haline geldi.

Bay Yanlış başladığı tarihten bu yana oldukça yüksek beklenti halinde ilerleyen bir diziydi. Başta dizinin istenen reytinglere ulaşamaması biraz modu düşürse de sonrasında durum oldukça değişti.

Yaz dizilerinin un unutulmaz ve vazgeçilmez yüzlerinden biri olan Özge Gürel ve Can Yaman ikilisinin baş rollerde oluşu dizinini en beğenilen kısmıydı. Özellikle Özge Gürel’in yaz dizilerine kattığı samimi ve sıcak tavırları dizinin yükselişe geçmesinde ki en büyük avantaj haline geldi.

Bay Yanlış 8 bölümü ile gönülleri fethetmeyi başarmışken izleyiciler meraklı bir şekilde 9. bölüm fragmanını bekledi. Hem sosyal medya da oldukça konuşulan hem de izleyiciyi TV ekranlarına kitlemeyi başaran Bay Yanlış dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Bay Yanlış 9. bölümde neler yaşanacak?

Bay Yanlış 28 Ağustos Cuma tarihinde saat 20:00’da Fox TV de izleyiciler ile buluşacak.

Bay Yanlış Konusu Nedir?

Dizide Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı