NetflixDizi FragmanlarıDizilerYerli Diziler

Atiye 2.Sezon Geliyor!

Netflix platformu üzerinden yayınlanan ve ilk sezonu ile izleyicileri oldukça heyecanlandırmayı başaran Atiye, şimdi 2. sezonu ile geliyor.

Baş rollerinde Beren Saat, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger ve Mehmet Günsür’ün bulunduğu hem oyuncu kadrosu hem de dizinin etnik senaryosu ile izleyicilerin ilgisini üzerinde toplayan bir dizi haline gelmişti.

Dizinin yayınlandığı tarihten itibaren kısa sürede izlenmesi ile bir çok kişinin aklında 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı sorusu canlanmıştı.

Tarihin en eski yerleşim alanı olan Göbeklitepe’yi konu alan ve izleyicileri hem ürkütürken hem de aşk dolu sahneleri ile iç ısıtan Atiye, ilk sezonda oldukça başarılı bir ilerleme kaydetmişti.

Beren Saat’in Atiye karakterini canlandırdığı ve mistik hikayesi ile herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Atiye dizisi, yeni sezon hakkında açıklamada bulundu.

İzleyicilerin ve hayranların uzun zamandır 2. sezon ile ilgili açıklama beklemesi üzerine Atiye dizisinden izleyenleri sevindirecek o açıklama geldi. Netflix, dizinin 2. sezonunu 10 Eylül de dijital platform üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Atiye dizisinin 2. sezonunun kaç bölümden oluşacağı ise henüz bilinmiyor.

Atiye Dizisinin Konusu Nedir?

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı