DizilerDizi FragmanlarıYerli Diziler

Yarım Kalan Aşklar Ne Zaman Başlayacak?

Yakın zamanda başlayacak olan ve yapımcılığını TİMS&B yapımın üstlendiği ve seyircinin merakla beklediği Yarım Kalan Aşklar dizisi başlıyor.

Oyuncu kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Burak Deniz ve Ali Atay’ın rol aldığı Yarım Kalan Aşklar dizisinin senaryosu ise Hakan Bonomo, Ethem Özışık ve Ercan Uğur’a ait.

 Cem Davran, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu, Ezel Akay ve Gizem Ünsal gibi bir çok ünlü ismin de kadrosunda bulunduğu Yarım Kalan Aşklar dizisinden ilk fragman geldi!

Sosyal medyada da oldukça büyük bir ilgi toplayan dizi izleyiciler tarafından oldukça meraklı bir şekilde bekleniyor. Dizinin ilk tanıtım videosu ve fragmanının gelmesinin ardından sosyal medya da oldukça izlendi.

Yarım Kalan Aşklar dizisinde bol bol aksiyon ve aşk sahnelerinin olması izleyicilerin dikkatini şimdiden çekmiş durumda gözüküyor. Peki Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz hayranlarının da oldukça heyecanla beklediği dizi Yarım Kalan Aşklar ne zaman ekranlarda?

Yarıda kalan zorlu bir aşkı anlatacak olan dizi Blu TV’nin özel yapımları arasında yer alıyor. İlk bölümünün yayın tarihi belli olan dizide gizem dolu sahneler şimdiden konuşulmaya başladı.

Merakla beklenen dizi Yarım Kalan Aşklar’ın 10 Eylül de Blu TV’de yayınlanacağı belirtildi. Şimdiden bir çok yorumun geldiği ve bir çok tartışmanın yapıldığı dizi izleyiciler tarafından sosyal medyada da merakla bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı