DizilerDizi FragmanlarıYerli Diziler

Çatı Katı Aşk Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yaz aylarına oldukça sıcak ve samimi bir giriş yapan Çatı Katı Aşk dizisi izleyici tarafından oldukça sevimli bulunan diziler arasında yer alıyor.

İlk 7 bölümü ile ekrana gelen ve hem komik hem eğlenceli hem de izleyiciyi heyecanlandıran senaryosu ile oldukça konuşulan diziler arasında yer almayı başarmış durumda.

Baş rollerinde Furkan Andıç ve Ezgi Şenler’in bulunduğu Çatı Katı Aşk dizisi başlarda beklenilenin altında gelen reyting sonuçları ile üzülse de sonrasında toparlamaya geçen diziler arasında yer aldı. Özellikle baş rollerde bulunan ikilinin birbirleri ile olan uyumu izleyicinin gözünden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor.

Sadece TV de değil aynı zamanda sosyal medyada da oldukça konuşulan diziden 8. bölüm fragmanı geldi. İzleyicini merakla beklediği 8. bölümde neler olacak? Çatı Katı Aşk dizisinin 8. bölümünde neler yaşandı?

Çatı Katı Aşk dizisinin yayınlanan 8.. bölüm fragmanında da görüldüğü üzere bir erik dalı efsanesi geliyor. Erik dalı eşliğinde çekilen sahne de yine büyük bir eğlence rüzgarı esecek gibi gözüküyor. Eğlence dolu sahnenin ardından tatsız bir sürpriz de izleyiciyi bekleyen sahneler arasında yer alıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk yine birbirinden eğlenceli ve heyecanlı sahneleri ile izleyicileriyle buluşacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı